Jollein Bandana Dregglis 2-Pack, Ash Green
Jollein Bandana Dregglis 2-Pack, Ash Green
Jollein Bandana Dregglis 2-Pack, Ash Green
Zooma

Du kanske också gillar

Jollein

Jollein Bandana Dregglis 2-Pack, Ash Green

Art:  10250717

Välj färg: Grön
I lager
( 179 kr)
( 179 kr)
179 kr (Medl.pris )
i
×
Se prishistorik

Leveranstiden är normalt mellan arbetsdagar.

För mer information, läs här.

Delbetala
med ProductPagePartPaymentLogoAltText-placeholder

Beskrivning

Mjuk Bandana dregglis från Jollein i frotté med tryckknappar vid nacken så du enkelt kan justera storleken. Praktisk dregglis som skyddar ditt barns kläder mot fläckar och dregel.

– Mjuk.
– Enkel att tvätta.
– Skyddar kläderna.
– 2-pack.
– Denna produkt är OEKO-TEX-certifierad och är fri från ohälsosamma kemikalier.

– Rekommenderad ålder: Från nyfödd.

– 100 % bomull.

Information

Material 100 % bomull.
Tvättråd 40°C

Hitta i butik

Få mer inspiration här

Omdömen
MoreInfoIconAltText

Jollyroom säkerställer att recensioner som har lämnats av ”verifierade köpare” kommer från Club Jollyroom-medlemmar som har handlat produkten hos Jollyroom. Det säkerställer Jollyroom genom att matcha den recenserade produkten med medlemmens köphistorik på Jollyroom. Jollyroom säkerställer inte att övriga recensioner uteslutande skrivs av kunder som har köpt eller använt den aktuella produkten, men uppmanar endast Club Jollyroom-medlemmar som använt produkten att lämna recensioner. Även Jollyrooms personal kan recensera produkter, dock endast om de köpt produkten hos Jollyroom och då utan ersättning, de anges då som ”verifierade köpare".

Prishistorik

Saknar data

Exempel av delbetalning

×

Delbetalningsplan för Jollein Bandana Dregglis 2-Pack, Ash Green

Jollein Bandana Dregglis 2-Pack, Ash Green
Produktpris
179 kr
Ränta
19,9%
Uppläggningsavgift
0 kr
Ditt månadsbelopp
46 kr
Adm. avgift
39 kr/mån
Totalbelopp för den här varan
1 656 kr
Tid Uppläggningsavgift Adm. Avgift Ränta
6 mån :- 39:- 19,9%
12 mån :- 39:- 19,9%
24 mån :- 39:- 19,9%
36 mån :- 39:- 19,9%

Att låna kostar pengar!

Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.

Så fungerar det

  1. Du väljer delbetalningsalternativ i kassan på jollyroom.se. Sedvanlig kreditprövning görs.
  2. Första fakturan från JollyroomPay, genom Avarda, kommer att skickas till dig i mitten av månaden. Notera att beroende på när du gör din beställning kan fakturan dyka upp månaden efter din beställning är gjord. Uppläggningsavgiften är gratis.
  3. Du faktureras därefter månadsvis till dess att köpet är helt betalt.
  4. Du kan när som helst välja att betala in hela det resterande beloppet.
×

Stäng sidan

Du kanske också gillar