041437SD-1-3514_1.jpg
041437SD-1-3514_2.jpg
041437SD-1-3514_3a.jpg
041437SD-1-3514_3b.jpg
041437SD-1-3514_3c.jpg
041437SD-1-3514_3d.jpg
Zooma

Miss Melody

Miss Melody And Friends Speldosa Hund

Art:  10352256

Tillfälligt slut
( 299 kr)
( 299 kr)
299 kr (Medl.pris )
i
×
Se prishistorik

Aktivera din rabatt

Shoppa minst 2 varor för totalt 999 kr eller mer. Priserna varar till 2/11 kl. 12.00.  Allmänna villkor

Leveranstiden är normalt mellan arbetsdagar.

För mer information, läs här.

Delbetala
med ProductPagePartPaymentLogoAltText-placeholder

Beskrivning

Smyckeskrin från Miss Melody med inbyggd speldosa och charmiga hundmotiv som förvarar små skatter på ett lekfullt sätt. När locket öppnas spelas en vacker melodi samtidigt som en liten hundfigur snurrar framför den praktiska spegeln.

  • Inbyggd speldosa med en roterande hundfigur
  • Praktisk spegel på lockets insida
  • Gott om plats för smycken och personliga skatter
  • Mått: 15,5 x 12,5 x 8,5 cm
  • Material: Plast, papper och metall

Hitta i butik

Få mer inspiration här

Omdömen
MoreInfoIconAltText

Jollyroom säkerställer att recensioner som har lämnats av ”verifierade köpare” kommer från Club Jollyroom-medlemmar som har handlat produkten hos Jollyroom. Det säkerställer Jollyroom genom att matcha den recenserade produkten med medlemmens köphistorik på Jollyroom. Jollyroom säkerställer inte att övriga recensioner uteslutande skrivs av kunder som har köpt eller använt den aktuella produkten, men uppmanar endast Club Jollyroom-medlemmar som använt produkten att lämna recensioner. Även Jollyrooms personal kan recensera produkter, dock endast om de köpt produkten hos Jollyroom och då utan ersättning, de anges då som ”verifierade köpare".

Prishistorik

Saknar data

Exempel av delbetalning

×

Delbetalningsplan för Miss Melody And Friends Speldosa Hund

041437SD-1-3514_1.jpg
Produktpris
299 kr
Ränta
19,9%
Uppläggningsavgift
0 kr
Ditt månadsbelopp
50 kr
Adm. avgift
39 kr/mån
Totalbelopp för den här varan
1 800 kr
Tid Uppläggningsavgift Adm. Avgift Ränta
6 mån :- 39:- 19,9%
12 mån :- 39:- 19,9%
24 mån :- 39:- 19,9%
36 mån :- 39:- 19,9%

Att låna kostar pengar!

Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.

Så fungerar det

  1. Du väljer delbetalningsalternativ i kassan på jollyroom.se. Sedvanlig kreditprövning görs.
  2. Första fakturan från JollyroomPay, genom Avarda, kommer att skickas till dig i mitten av månaden. Notera att beroende på när du gör din beställning kan fakturan dyka upp månaden efter din beställning är gjord. Uppläggningsavgiften är gratis.
  3. Du faktureras därefter månadsvis till dess att köpet är helt betalt.
  4. Du kan när som helst välja att betala in hela det resterande beloppet.
×

Stäng sidan