Done By Deer Mugg Croco, Powder
Done By Deer Mugg Croco, Powder
Zooma

Du kanske också gillar

Done By Deer

Done By Deer Mugg Croco, Powder

Art:  10122680

I lager
( 169 kr)
( 169 kr)
169 kr (Medl.pris )
i
×
Se prishistorik

Aktivera din rabatt

Shoppa minst 2 varor för totalt 699 kr eller mer. Priserna varar till 11/5 kl. 12.00.  Allmänna villkor

Leveranstiden är normalt mellan arbetsdagar.

För mer information, läs här.

Delbetala
med ProductPagePartPaymentLogoAltText-placeholder

Beskrivning

Peekaboo mugg från Done By Deer. Muggen har två handtag med perfekt storlek och vikt för små fingrar att hålla och greppa den bekvämt. Med avrundade och djupa inre kanter är muggen idealisk för att enkelt lära de små att dricka själva. Den är även lämplig för användning i mikrovågsugn, ugn, frys och diskmaskin samt har halkskydd. Produkten kommer i en snyggt dekorerad presentförpackning och är en perfekt present att ge bort.

Information

Material Silikon
Ø (cm) 7
Höjd (cm) 6,5
Volym 170 ml

Hitta i butik

Få mer inspiration här

Omdömen
MoreInfoIconAltText

Jollyroom säkerställer att recensioner som har lämnats av ”verifierade köpare” kommer från Club Jollyroom-medlemmar som har handlat produkten hos Jollyroom. Det säkerställer Jollyroom genom att matcha den recenserade produkten med medlemmens köphistorik på Jollyroom. Jollyroom säkerställer inte att övriga recensioner uteslutande skrivs av kunder som har köpt eller använt den aktuella produkten, men uppmanar endast Club Jollyroom-medlemmar som använt produkten att lämna recensioner. Även Jollyrooms personal kan recensera produkter, dock endast om de köpt produkten hos Jollyroom och då utan ersättning, de anges då som ”verifierade köpare".

Prishistorik

Saknar data

Exempel av delbetalning

×

Delbetalningsplan för Done By Deer Mugg Croco, Powder

Done By Deer Mugg Croco, Powder
Produktpris
169 kr
Ränta
19,9%
Uppläggningsavgift
0 kr
Ditt månadsbelopp
45 kr
Adm. avgift
39 kr/mån
Totalbelopp för den här varan
1 620 kr
Tid Uppläggningsavgift Adm. Avgift Ränta
6 mån :- 39:- 19,9%
12 mån :- 39:- 19,9%
24 mån :- 39:- 19,9%
36 mån :- 39:- 19,9%

Att låna kostar pengar!

Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.

Så fungerar det

  1. Du väljer delbetalningsalternativ i kassan på jollyroom.se. Sedvanlig kreditprövning görs.
  2. Första fakturan från JollyroomPay, genom Avarda, kommer att skickas till dig i mitten av månaden. Notera att beroende på när du gör din beställning kan fakturan dyka upp månaden efter din beställning är gjord. Uppläggningsavgiften är gratis.
  3. Du faktureras därefter månadsvis till dess att köpet är helt betalt.
  4. Du kan när som helst välja att betala in hela det resterande beloppet.
×

Stäng sidan

Du kanske också gillar