502-82-4627_1.jpg
502-82-4627_2.jpg
502-82-4627_3a.jpg
502-82-4627_3b.jpg
502-82-4627_4a.jpg
502-82-4627_4b.jpg
Zooma

Star Trading

Star Trading Pappersstjärna Cotton Beige M.Röd Prick 60 cm

Art:  10356270

Välj färg: Beige
I lager
( 229 kr)
( 229 kr)
229 kr (Medl.pris )
i
×
Se prishistorik

Aktivera din rabatt

Shoppa minst 2 varor för totalt 999 kr eller mer. Priserna varar till 2/11 kl. 12.00.  Allmänna villkor

Leveranstiden är normalt mellan arbetsdagar.

För mer information, läs här.

Delbetala
med ProductPagePartPaymentLogoAltText-placeholder

Beskrivning

Pappersstjärna från Star Trading i klassisk design med ett dekorativt prickigt mönster som sprider en stämningsfull känsla i barnrummet. Den beigea basen med röda detaljer skapar en ombonad atmosfär under advent. Perfekt för att skapa en hemtrevlig belysning.

  • Klassisk adventsstjärna med dekorativa prickar
  • Skapar en varm och stämningsfull belysning i fönstret
  • Kompletteras med sladdställ och ljuskälla för önskad effekt
  • Mått: 60 x 60 cm
  • Material: 57 % bomull, 42 % papper och 1 % nylon

Hitta i butik

Få mer inspiration här

Omdömen
MoreInfoIconAltText

Jollyroom säkerställer att recensioner som har lämnats av ”verifierade köpare” kommer från Club Jollyroom-medlemmar som har handlat produkten hos Jollyroom. Det säkerställer Jollyroom genom att matcha den recenserade produkten med medlemmens köphistorik på Jollyroom. Jollyroom säkerställer inte att övriga recensioner uteslutande skrivs av kunder som har köpt eller använt den aktuella produkten, men uppmanar endast Club Jollyroom-medlemmar som använt produkten att lämna recensioner. Även Jollyrooms personal kan recensera produkter, dock endast om de köpt produkten hos Jollyroom och då utan ersättning, de anges då som ”verifierade köpare".

Prishistorik

Saknar data

Exempel av delbetalning

×

Delbetalningsplan för Star Trading Pappersstjärna Cotton Beige M.Röd Prick 60 cm

502-82-4627_1.jpg
Produktpris
229 kr
Ränta
19,9%
Uppläggningsavgift
0 kr
Ditt månadsbelopp
47 kr
Adm. avgift
39 kr/mån
Totalbelopp för den här varan
1 692 kr
Tid Uppläggningsavgift Adm. Avgift Ränta
6 mån :- 39:- 19,9%
12 mån :- 39:- 19,9%
24 mån :- 39:- 19,9%
36 mån :- 39:- 19,9%

Att låna kostar pengar!

Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.

Så fungerar det

  1. Du väljer delbetalningsalternativ i kassan på jollyroom.se. Sedvanlig kreditprövning görs.
  2. Första fakturan från JollyroomPay, genom Avarda, kommer att skickas till dig i mitten av månaden. Notera att beroende på när du gör din beställning kan fakturan dyka upp månaden efter din beställning är gjord. Uppläggningsavgiften är gratis.
  3. Du faktureras därefter månadsvis till dess att köpet är helt betalt.
  4. Du kan när som helst välja att betala in hela det resterande beloppet.
×

Stäng sidan