LEGO City 60487 Gul taxi
LEGO City 60487 Gul taxi
LEGO City 60487 Gul taxi
LEGO City 60487 Gul taxi
LEGO City 60487 Gul taxi
LEGO City 60487 Gul taxi
LEGO City 60487 Gul taxi
LEGO City 60487 Gul taxi
LEGO City 60487 Gul taxi
Zooma

Du kanske också gillar

LEGO

| LEGO City

LEGO City 60487 Gul taxi

Art:  10319383

I lager
( 119 kr)
( 119 kr)
119 kr (Medl.pris )
Du sparar, från tid. pris 10 kr (-8%)
Tid. pris: 129 kr; Rek pris: 179 kr
i

Prisinformation

Rekommenderat pris

Leverantörens rekommenderade försäljningspris

Tidigare pris
Lägsta försäljningspris för denna produkt de senaste 30 dagarna innan prissänkningen påbörjades

×
Se prishistorik

Aktivera din rabatt

Shoppa minst 2 varor för totalt 699 kr eller mer. Priserna varar till 27/4 kl. 10.00.  Allmänna villkor

Leveranstiden är normalt mellan arbetsdagar.

För mer information, läs här.

Delbetala
med ProductPagePartPaymentLogoAltText-placeholder

Beskrivning

Barn från 5 år som älskar billeksaker och modellbyggset får dubbelt så roligt med LEGO City Gul taxi 60487. Detta roliga bygg- och lekset innehåller en gul taxi med modern elbilsdesign, öppningsbar bagagelucka med bagage och motorhuv som kan lyftas för att visa en låtsaselmotor. Den coola leksaksbilen har tryckta klistermärken, som en GPS-skärm, taxilogotyp, takreklam och batteri. Barn kan också ta av taket för att sätta in förar- och turistminifiguren för fantasifulla lekar och berättande.
Denna byggbara leksaksbil i elektrisk stil är en fantastisk födelsedagspresent eller överraskning för barn, pojkar och flickor. Kombinera detta set med andra säljs separat från LEGO City sortimentet för fler spännande äventyr.
Med appen LEGO Builder kan barn ha roligt med intuitivt byggande och 3D-instruktioner som låter dem zooma in, rotera, spara set och följa sina framsteg – allt i appen. Setet innehåller 122 delar.

— LEGO City taximodell för barn från 5 år som älskar leksaksbilar
— Modellbyggset med en leksakstaxi plus förar- och turistminifigurer
— Med öppningsbar bagagelucka och motorhuv samt plats för 2 minifigurer för fantasifull lek
— Klistermärken med GPS, reklam, taxilogotyp och batteri till leksaksbilen
— Rolig födelsedagspresent eller överraskning till bilälskare från 5 år
— Gör den kreativa upplevelsen extra rolig med appen LEGO Builder
— Kombinera denna taxileksak med andra set säljs separat i LEGO City sortimentet
— Leksaksbilen i detta LEGO byggset med 122 delar är 13 cm lång

Information

Antal delar 122

Hitta i butik

 

Superpriser på LEGO® fordon →

Shoppa racerbilar, traktorer, flygplan, rymdfarkoster och mer
 

Få mer inspiration här

Omdömen
MoreInfoIconAltText

Jollyroom säkerställer att recensioner som har lämnats av ”verifierade köpare” kommer från Club Jollyroom-medlemmar som har handlat produkten hos Jollyroom. Det säkerställer Jollyroom genom att matcha den recenserade produkten med medlemmens köphistorik på Jollyroom. Jollyroom säkerställer inte att övriga recensioner uteslutande skrivs av kunder som har köpt eller använt den aktuella produkten, men uppmanar endast Club Jollyroom-medlemmar som använt produkten att lämna recensioner. Även Jollyrooms personal kan recensera produkter, dock endast om de köpt produkten hos Jollyroom och då utan ersättning, de anges då som ”verifierade köpare".

Prishistorik

Saknar data

Exempel av delbetalning

×

Delbetalningsplan för LEGO City 60487 Gul taxi

LEGO City 60487 Gul taxi
Produktpris
119 kr
Ränta
19,9%
Uppläggningsavgift
0 kr
Ditt månadsbelopp
43 kr
Adm. avgift
39 kr/mån
Totalbelopp för den här varan
1 548 kr
Tid Uppläggningsavgift Adm. Avgift Ränta
6 mån :- 39:- 19,9%
12 mån :- 39:- 19,9%
24 mån :- 39:- 19,9%
36 mån :- 39:- 19,9%

Att låna kostar pengar!

Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.

Så fungerar det

  1. Du väljer delbetalningsalternativ i kassan på jollyroom.se. Sedvanlig kreditprövning görs.
  2. Första fakturan från JollyroomPay, genom Avarda, kommer att skickas till dig i mitten av månaden. Notera att beroende på när du gör din beställning kan fakturan dyka upp månaden efter din beställning är gjord. Uppläggningsavgiften är gratis.
  3. Du faktureras därefter månadsvis till dess att köpet är helt betalt.
  4. Du kan när som helst välja att betala in hela det resterande beloppet.
×

Stäng sidan

Du kanske också gillar